Statistika najma plovila

Odaberi sadržaj grafova:

Godina
Kabine
Zemlja

Grupa
ili
Model


Koliki je broj Dufour 41 Performance za iznajmljivanje u 2026?

Postoji 14 Dufour 41 Performance za najam u 2026 u našoj ponudi.





Broj Dufour 41 Performance za iznajmljivanje

Kolika je prosječna cijena najma Dufour 41 Performance u 2026?

Prosječna cijena najma Dufour 41 Performance u 2026 je 2.830€ tjedno na temelju 14 Dufour 41 Performance iz naše ponude. Najviša (prosječna!)cijena je u tjednu od 18.07.2026 (4.674€), a najniža je u tjednu od 31.10.2026 (1.190€). Cijena čartera u najnižoj sezoni pada i do 75% u odnosu na cijenu u najvišoj sezoni.

Ažurirano: 22.10.2026


Prosječne cijene najma Dufour 41 Performance

DržavaNajvišaProsječnaNajnižaNi/Vi
Hrv
14 Plovila
4.674€
(18.07.2026)
2.830€1.190€
(31.10.2026)
↓75%
Plovila:14




Prosječne cijene najma Dufour 41 Performance

Koliko košta najam Dufour 41 Performance po osobi u 2026?

Prosječna cijena najma Dufour 41 Performance po osobi u 2026 je 343€ tjedno. Cijena po osobi izračunata je na osnovi 14 Dufour 41 Performance iz naše ponude, na način da se prosječna cijena najma cijelog plovila podijeli s maksimalnim dopuštenim brojem osoba na istome. Najviša (prosječna!)cijena po osobi je u tjednu od 18.07.2026 (567€), a najniža u tjednu od 31.10.2026 (145€). Razlika u cijeni najma od najviše sezone do najniže je i do 74%.

Ažurirano: 22.10.2026


Prosječne cijene najma Dufour 41 Performance po osobi

DržavaNajvišaProsječnaNajnižaNi/Vi
Hrv
14 Plovila
567€
(18.07.2026)
343€145€
(31.10.2026)
↓74%
Plovila:14




Prosječne cijene najma Dufour 41 Performance po osobi

Kolika je prosječna stopa rezervacija Dufour 41 Performance za najam u 2026?

Prosječna stopa rezervacija Dufour 41 Performance (popunjenost - postotni odnos između broja rezerviranih i broja svih Dufour 41 Performance) za najam u 2026 je 55.32% tjedana godišnje (28.2 tjedana) na temelju 14 Dufour 41 Performance iz naše ponude za koje su naše liste rezervacija ažurirane u zadnjih 7 dana. Najveća stopa rezervacija (popunjenost) je u tjednu od 24.10.2026 (100%), a najniža u tjednu od 19.12.2026 (0%). Manje nedosljednosti u grafikonima mogu se pojaviti na kraju sezone tijekom održavanja plovila, jer neki vlasnici plovila označavaju te periode kao rezervirane od strane gostiju, čime povećavaju stopu rezervacija.

Ažurirano: 22.10.2026


Prosječna stopa rezervacija Dufour 41 Performance

DržavaNajvišaProsječnaNajnižaTjedana
Hrv
14 Plovila
100%
(24.10.2026)
55.32%0%
(19.12.2026)
28.2
Plovila:14




Prosječna stopa rezervacija Dufour 41 Performance